ZVEDACÍ PLOŠINY

FEREX Machinery s.r.o. vyrábí celou řadu zvedacích plošin určených ke zvedání vozidel (např. tramvají) nebo osob (lakovací, montážní plošiny).

ZVEDACÍ PLOŠINA ZP 5,5M

Plošina je určena ke zvedání tramvajových podvozků a práci na nich. Plošina se skládá ze 4 sloupů s nosnými šrouby, 2 podélníků s kolejemi, 2 příčníků a motoru s převodovkou. Ve sloupech jsou zavěšeny nosné šrouby, na nichž se otáčejí nosné matice propojené řetězem s pohonem. Řetěz je veden přes převáděcí kladky uvnitř podélníků a příčníků. Mezi dvěma sloupy jsou položeny příčníky a na nich přišroubovány podélníky s kolejemi. Rozváděč s ovládacími prvky je umístěn na sloupu u pohonu.


 

HYDRAULICKÁ POJÍZDNÁ PLOŠINA

Hydraulická pojízdná plošina slouží k usnadnění přístupu ke kolejovým vozidlům při lakování nebo při mytí. Plošina sestává z podvozkového rámu s koly pojezdu, na kterém je dvousloupové vedení s rámem. Na rámu s vedením je na nůžkovém mechanismu rám s pracovní plošinou. Plošina se pohybuje vodorovně a svisle. Celé zařízení pojíždí podél vozidla. Na kabinu je přiveden tlakový vzduch a voda. Pro použití v lakovně jsou všechny pohony hydraulické a agregát je mimo prostor lakovny. Plošina je vyráběna v několika provedeních s různým vysunutím a zdvihem vlastní pracovní plošiny.


 

Výrobní program FEREX Machinery s.r.o.:

ZVEDÁKY   |   ZVEDACÍ PLOŠINY   |   POLOHOVADLA   |   NAVIJÁKY   |   JEŘÁBY   |   OSTATNÍ

© 2017 FEREX Machinery s.r.o.