POLOHOVADLA

Polohovadla jsou určena k otáčení svařenců při jejich výrobě. Základem polohovadel jsou dva proti sobě stojící upravené zvedáky. Na nosných ramenech jsou místo opěrek otočné upínací desky (jedna s pohonem otáčení a druhá volně otočná). Mezi tyto desky se upíná pomocný rám se svařencem. Zastavení otáčení je možné v libovolném úhlu natočení. V pracovní poloze jsou oba stojany kotvené k podlaze.

Základní typy polohovadel

POLOHOVADLO 2x10t

Jednotlivé stojany vychází ze zvedáků PZ 25. Nosná ramena s upínacími deskami jsou výsuvná. Na tyto desky se upíná rám se svařencem.


 

POLOHOVADLO 2x5t

Jednotlivé stojany vychází ze zvedáků ST 12. Nosná ramena s upínacími deskami jsou výsuvná. Na tyto desky se upíná rám se svařencem.


 

POLOHOVADLO 2x5t (s nosným rámem)

Jednotlivé stojany vychází ze zvedáků ST 12. Nosná ramena s upínacími deskami jsou výsuvná. Na tyto desky se upíná rám, který je součástí polohovadla. Rám lze po upínacích deskách posouvat. Tím lze nastavit velikost vyosení osy otáčení a těžiště břemena.


 

POLOHOVADLO 2x1,5t

Jednotlivé stojany vychází ze zvedáků PZK 2,25. Nosná ramena jsou pevná. Rameno s pohonem otáčení je vybaveno unašečem rámu se svařencem, druhé rameno je podpěrné.Výrobní program FEREX Machinery s.r.o.:

ZVEDÁKY   |   ZVEDACÍ PLOŠINY   |   POLOHOVADLA   |   NAVIJÁKY   |   JEŘÁBY   |   OSTATNÍ

© 2017 FEREX Machinery s.r.o.