VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY

 Náplň práce:

-          plánování a organizování kusové zakázkové výroby

-          řízení pracovních postupů a procesů

-          vedení zaměstnanců (15-20)

-          odpovědnost za kvalitu, termíny a náklady výroby

-          plány nákladů, investic a oprav

Požadavky:

-          SŠ/VŠ strojírenského nebo technického směru

-          praxe s plánováním a řízením výroby převážně zakázkového charakteru

-          znalost čtení technické dokumentace

-          práce na PC – MS Office

-          energická, silná osobnost orientovaná na výsledek

-          vynikající organizační a plánovací schopnosti

-          odolnost proti stresu, houževnatost

-          řidičský průkaz sk.B

ZÁMEČNÍK

 -          Svářečské a zámečnické práce pro kusovou strojírenskou výrobu

 Požadavky:

-          vyučen v oboru

-          osvědčení dle EN ISO 9606-1 (EN 287-1) 135 P BW 1.2

-          praxe výhodou

-          orientace ve výkresové dokumentaci

-          řemeslná zručnost, samostatnost, zodpovědnost

OBRÁBĚČ KOVŮ - SOUSTRUŽNÍK

 -          Soustružnické práce na klasických obráběcích strojích v kusové strojírenské výrobě

Požadavky:

-          praxe 5 let

Našim zaměstnancům nabízíme:

-          odpovídající platové ohodnocení + bonusy dle výkonu

-          jednosměnný provoz

-          závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

-          pracoviště v blízkosti vlakového a autobusového nádraží, možnost parkování

Nástup:  dle dohody, nejlépe ihned

Místo pracoviště: Liberec

Více informací na telefonu 720 940 848 nebo emailem: fejfar@ferex-machinery.cz